Bohoslužby

Olomouc - každou neděli od 9:30 do 11:30, sborový dům, vchod z od tram. zastávky Pavlovická.

Bruntál - každou druhou a čtvrtou neděli v měsíci v 9:30.

Červenka - každou čtvrtou neděli v měsíci v 16:30.

 

Biblické vyučování

K biblickému vyučování se scházíme každý pátek od 16:00 do 17:45. Probírají se jednotlivé knihy Bible po pořádku jedna za druhou.

 

Sborová modlitební skupinka

Probíhá ve sborovém domě každé úterý od 17:00 do 19:00.

 

King's kids

Mezidenominační taneční skupina, nácviky probíhají jednou za čtrnáct dní v sobotu. Více informací na stránkách kk.acolomouc.cz

 

Miniandílci

Cvičení rodičů s dětmi každý čtvrtek od 9:15 do 11:15 v horní klubovně našeho sborového domu. Na programu jsou modlitby, cvičení, zpěv a vyrábění Pro děti ve věku 0 - 6 let. Více zde.

 

Klub náctiletých

Setkání pro děti ve věku od 6 do 15 let, dělí se na dva oddíly: oddíl mladších ( 6-9 let) a oddíl starších (10-15 let). Na programu je krátké slovo pro děti, hry, vyrábění, společné chvály. Setkání probíhá dvakrát do měsíce v pátek od 16 do 18 hodin v klubovnách sborového domu.

 

Setkání mládeže

Mládež se schází v pátek před první a třetí nedělí v klubovnách sborového domu od 18:33. Společně chválíme, modlíme se, posloucháme slovo i jen tak si povídáme. Každý měsíc různé téma kázání. Další informace na Facebooku - Mládež Apoštolské církve v Olomouci.

 

Teen Challenge

Je mezinárodní křesťanská organizace s dlouholetou tradicí. Byla založena v New Yorku v roce 1958 a v současné době působí v 77 zemích světa.

Cílem organizace je pomáhat lidem v boji proti různým závislostem. Teen Challenge nabízí lidem pomoc, vede je k rozpoznávání vlastních problémů a postupně se je snaží naučit fungovat ve společnosti.

Kontakt na Teen Challenge

web: www.teenchallenge.cz
help linka: 733 788 788