BOHOSLUŽBY
VYUČOVÁNÍ
ANDÍLCI
NÁCTILETÍ
MODLITEBNÍ
KING'S KIDS
MLÁDEŽ
TEEN CHALLENGE

Bohoslužby

Olomouc - každou neděli od 9:30 do 11:30, sborový dům, vchod z od tram. zastávky Pavlovická.

Bruntál - každou druhou a čtvrtou neděli v měsíci v 9:30.

Červenka - každou čtvrtou neděli v měsíci v 16:30.

Biblické vyučování

K biblickému vyučování se scházíme každý pátek od 16:00 do 17:45. Probírají se jednotlivé knihy Bible po pořádku jedna za druhou.

Miniandílci

Cvičení rodičů s dětmi každý čtvrtek od 9:15 do 11:15 v horní klubovně našeho sborového domu. Na programu jsou modlitby, cvičení, zpěv a vyrábění Pro děti ve věku 0 - 6 let. Více zde.

Klub náctiletých

Setkání pro děti ve věku od 6 do 15 let, dělí se na dva oddíly: oddíl mladších ( 6-9 let) a oddíl starších (10-15 let). Na programu je krátké slovo pro děti, hry, vyrábění, společné chvály. Setkání probíhá dvakrát do měsíce v pátek od 16 do 18 hodin v klubovnách sborového domu.

Sborová modlitební skupinka

Probíhá ve sborovém domě každé úterý od 17:00 do 19:00.

King's kids

Mezidenominační taneční skupina, nácviky probíhají jednou za čtrnáct dní v sobotu. Více informací na stránkách kk.acolomouc.cz

Setkání mládeže

Jsme mladí lidé, kteří se rádi baví, užívají si život a především jsou rádi spolu! I přes to, že jsme každý jiný, spojuje nás něco, čemu v našem životě klademe nejvyšší důraz - Bůh. Přijď si užít sobotní odpoledne s námi! Více informací zde

Teen Challenge

Je mezinárodní křesťanská organizace s dlouholetou tradicí. Byla založena v New Yorku v roce 1958 a v současné době působí v 77 zemích světa.

Cílem organizace je pomáhat lidem v boji proti různým závislostem. Teen Challenge nabízí lidem pomoc, vede je k rozpoznávání vlastních problémů a postupně se je snaží naučit fungovat ve společnosti.

Kontakt na Teen Challenge

web: www.teenchallenge.cz
help linka: 733 788 788